Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,409 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mazzarri: “Kam pare nje loje te mire: Alvarez duhet te kete vazhdueshmeri. Isla…”

Mazzarri: “Kam pare nje loje te mire: Alvarez duhet te kete vazhdueshmeri. Isla…”
Andi Prifti

Walter Mazzarri ne fund te ndeshjes foli per mikrofonat e SportItalia. Ja fjalet e tij: “Kam pare nje loje te mire. Ne kete periudhe nuk duhet te shohim rezultatet, por vetem lojen tone. Po rritemi dhe duhet te vazhdojme ne kete rruge. Alvarez? Me pelqeu, por duhet te vazhdoje ta mbaje kete rendimend, nga ndeshja ne ndeshje. Ka detyra te rendesishme dhe duhet te permiresohet. Debutimi? U bene 10 vite qe trajnoj ne Serie A dhe kam ardhur shpesh ne Meazza, eshte nje emocion i madh te jesh ne pankinen e duhur. Isla? Nuk flas per merkaton.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.