Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 26, 2020

Scroll to top

Top

491 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mazzarri ne IC: “Icardi, input pozitiv. Tashme duhet te rritemi”.

Mazzarri ne IC: “Icardi, input pozitiv. Tashme duhet te rritemi”.
Ardis
  • On 30/10/2013, 0:57

Ne mikrofonat e Inter Channel, mister Mazzarri komenton barazimin kunder Atalantes: “Kemi krijuar shume situata te bukura, edhe pak te pafat. Edhe ne episodet arbitrare jemi te pafat… Duhet te rritemi, e kemi menaxhuar me zgjuarsi zoterimin e topit, mund te evitonim golin e Denis, mund te benim akoma me mire ne aksionet e fundit. Keshtu humbasim pike, por rruga qe kemi nisur eshte ajo e sakta dhe persa i perket eksperiences duhet te rritemi shume. Jemi propozitiv, eshte e dukshme”. Me pas flet edhe per IcardinMauro ka kete problemin e vogel, edhe sot ka bere mire, ka bere nje ndeshje te bukur”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.