Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,163 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mazzarri: “Nese Chivu eshte mire, do e shfrytezojme. Ranocchia…”

Mazzarri: “Nese Chivu eshte mire, do e shfrytezojme. Ranocchia…”
Xhorxh Gellci

Vazhdon intervista e Mazzarrit ne La Domenica Sportiva dhe kete rradhe traineri i ri zikalter flet per dy mbrojtesit te cilet jane ne qender te zerave te merkatos prej disa kohesh, Cristian Chivu dhe Andrea Ranocchia. Ja cfare thote ai: “Cristian eshte nje kampion. Me ka dhene disponibilitet te plote dhe eshte gjithmone nje nga ata qe vijne te paret ne stervitje. Ka ndonje problem fizik, por se bashku me te do te vleresojme cfare do te bejme. Nese do te jete mire, Chivu mund te qendroje shume mire ne mes te grupit. Ranocchia? Eshte nje nga mbrojtesit italiane me te forte, kam folur me te dhe e kam pare shume te karrikuar. Nese do te qendroje tek Inter, do te jem i lumtur te jem traineri i tij. Po gjithsesi nuk kam vendosur asnje veto per qendrimin e tij.

Kjo ishte pjesa e trete e bisedes te Mazzarrit ne La Domenica Sportiva. Per te lexuar pjeset e tjera klikoni linket e meposhtme:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.