Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

516 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mazzarri: “Nuk ka krahasime me Juven, jam ketu prej 1 muaji. Pikat e perbashketa..”

Mazzarri: “Nuk ka krahasime me Juven, jam ketu prej 1 muaji. Pikat e perbashketa..”
Xhorxh Gellci

Walter Mazzarri, pas humbjes te thelle te Interit kunder Valencias, e ka hequr fajin nga skuadra (“i kam bere te punojne shume” dhe ka refuzuar krahasimet me Juventus, ku Conte ka fajesuar lojtaret: “Une cunave te mi u kam thene gjera te tjera, edhe sepse situata jone eshte e ndryshme nga Juventus. Te vetmet pika te perbashketa mes nesh dhe tyre jane tipi i ngjashem i pregatitjes dhe intensiteti i madh i punes ne keto dite, por ata jane bashke prej shume kohesh, ndersa historia jone ka nisur prej me pak se nje muaji, jemi nje skuader e gjitha e re dhe duhet te njihemi akoma me mire. 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.