Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 26, 2021

Scroll to top

Top

1,281 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mazzarri: “Nuk prisja kaq besim. Moratti me ka thene…”

Mazzarri: “Nuk prisja kaq besim. Moratti me ka thene…”
Xhorxh Gellci

Traineri i Interit, Walter Mazzarri ka bere nje interviste ekskluzive ne mikrofonat e SkySport24, e cila do te transmetohet e plote ne darke ne emisionin Speciale Calciomercato. Megjithate po dalin disa pjese dhe ne lidhje me klubin e tij te ri dhe ardhjen ne Milano ka thene:

Sinqerisht sot gjendem me mire sesa pritshmerite e mia kur kam shkelur per here te pare. Me kenaq shume entuziazmi i tifozeve interiste pasi kam qene kundershtari i tyre per shume vjet. Cfare me ka thene Moratti? Me ka thene: ‘Te kam telefonuar ty sepse kam nevoje per nje si ty.’ Kur kam degjuar keto fjale me eshte ngritur adrenalina, doja shume te degjoja gjera te tilla nga nje president kaq i rendesishem.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.