Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

464 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mazzarri: “Perpara se bashku ne momentet e veshtira. Tani…”

Mazzarri: “Perpara se bashku ne momentet e veshtira. Tani…”
Ardi Deda

Vijne fjalet e Walter Mazzarri, nga Expo Gate te Largo Cairolli ne Milano, perpara ndeshjes se neserme kunder Sampdorias. Ja pergjigjet e trajnerit zikalter ne mikrofonat e Inter Channel: “Kur jane momentet e veshtira nevojitet te shkojme perpara se bashku: ambienti me Napolin na ka dhene nje shtyse per te bere nje ndeshje te madhe, edhe pse ne episodet e asaj ndeshje nuk ishim me fat. Une shpresoj qe, pas asaj qe ndodhi ne Cesena, ky mund te jete nje ogur i mire dhe qe episodet te na japin te drejte, per te kthyer faqe plotesisht dhe te bejme nje ndeshje te mire”.

 

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.