Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 20, 2019

Scroll to top

Top

765 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mazzarri: “Pregatitja pozitive, jam i kenaqur. Ja aspektet me te mira.

Mazzarri: “Pregatitja pozitive, jam i kenaqur. Ja aspektet me te mira.
Xhorxh Gellci

Ne mikrofonat e Inter Channel, Walter Mazzarri flet keshtu pas miqesores te fituar kunder Feralpi Salò me rezultatin 2-0 (Campagnaro, Palacio), miqesorja e fundit para fundit te fazes te pare te pregatitjes: “Kemi bere 2 ndeshje ne dy dite, dhe sot ka qene edhe shume e veshtire per shkak te vapes. Jemi te kenaqur per ate qe kemi bere sepse gjithcka ka shkuar sipas planit dhe ne rrugen e drejte. Gjithashtu, lojtaret kane shtuar edhe minutazhin ne kembe.

Miqesorja e rradhes eshte te shtune, ne daten 27 korrik kunder Hamburgut.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.