Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

78 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mazzarri, sot tour ne Milano. Te enjten me 6 prezantimi

Mazzarri, sot tour ne Milano. Te enjten me 6 prezantimi
Ardis
  • On 29/05/2013, 22:14

Dita e pare sot per Mazzarri-n dhe stafin e tij ne Milano. Nder etapat e tij nuk eshte Katedralja, ose “Duomo” i Milanos, per ate do te kete kohe. Sot vizita tek Appiano Gentile se bashku me Branca dhe Cordoba, per te pare gjendjen aktuale ne shtepine zi-kalter. Nderkohe eshte bere zyrtare edhe data e prezantimit te tij: me 6 qershor, trajneri nga Toscana do te flase fjalet e para si interist.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.