Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 4, 2020

Scroll to top

Top

867 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mazzarri therret ne raportim skuadren: Ibarbo ose Biabiany ne grumbullimin e Pinzolos?

Mazzarri therret ne raportim skuadren: Ibarbo ose Biabiany ne grumbullimin e Pinzolos?
Inter Club Staff

Gjithcka gati per grumbullimin zikalter. Ne daten 5 Korrik do te jete dita X dhe Walter Mazzarri ka gati listen e te grumbulluarve per ne Pinzolo. Do te jete Ruben Botta (i kerkuar me ngulm nga Torino dhe Benfica) si dhe i riu Mbaye i cili do te nise pergatitjen me skuadren zikalter.

Grupit do ti bashkohet edhe blerja e re Vidic nderkohe qe tekniku zikalter deshiron te besoje edhe tek nje sulmues tejter qe do te jete perkrah Icardit. Ne kete menyre pritet qe Interi te mbylle shume shpejt marveshjen per Biabiany ose Ibarbo.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.