Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 13, 2020

Scroll to top

Top

1,408 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mazzarri: “Zanetti? Deciziv edhe jashte. Nuk po luan sepse…”

Mazzarri: “Zanetti? Deciziv edhe jashte. Nuk po luan sepse…”
Inter Club Staff

Walter Mazzarri sot ka folur edhe per Kapiten Zanettin. Ja fjalet e tij: “Cfare ka ndodhur me Zanettin pas Udines? Kam nje raport te mrekullueshem me Zanettin si njeri. Eshte i rendesishem njesoj edhe kur luan edhe kur nuk luan. Ai jep nje dore 360 grande ne ekip, edhe me te rinjte. Ne Udine ka luajtur shume sepse me duhej te vlersoja gjendjen e te gjitheve, dhe keshtu i dhash nje minutazh te larte. Nese nuk po e fus ne fushe Zanettin, kjo do te thote se eshte dikush tjeter ne rolin e tij qe po luan mire. Jo se une nuk e kam ne konsiderate ate, perkundrazi.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.