Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,970 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mazzarri zbulon: “Kovacic do te jete titullar me Cagliarin sepse…”

Mazzarri zbulon: “Kovacic do te jete titullar me Cagliarin sepse…”
Inter Club Staff

Mateo Kovacic eshte gati te luaje si titullar pas ndeshjes mjafte te mire ndaj Fiorentines.

Garancia vjen nga konferenca per shtyp e Walter Mazzarrit: “Kovacic ka luajtur shume mire kur ka hyre, dhe mund tju them qe do te jete titullar me Cagliarin. Nderkohe ne keto momente me shqeteson gjendja e disa te tjereve sepse po luajme cdo tre dite e nuk kemi kohe per te rekuperuar energjite…”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.