Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

831 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mazzarri zgjedh Osvaldon: Fiton ‘duelin’ me Palacion. Mesfushe plot me kualitete…

Mazzarri zgjedh Osvaldon: Fiton ‘duelin’ me Palacion. Mesfushe plot me kualitete…
Inter Club Staff

Walter Mazzarri duket se ka zgjdhur edhe dyshimet e fundit per formacionin. Sebashku me Mauro Icardin, kunder Sassuolos ne sulm do te jete Pablo Daniel Osvaldo, i cili ka fituar balotazhin me Rodrigo Palacion.

Mateo Kovacic dhe Hernanes, do te rikthehen te japin ndihmen e tyre ne mesfushe, ne rolin natyral te tyre. Ne krahet e mesfushes do te jene Nagatomo dhe Dodo. Medel do te jete perpara mbrojtjes e cila do te jete e perbere nga Andreolli, Ranocchia, Juan Jesus.

Mazzarri zgjedh keshtu nje formacion shume sulmues per te nisur ne menyren me te mire te mundeshme sezonin ne shtepi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.