Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,334 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mazzola: “Pa Champions ju ve noten 5.5, a duhet larguar Icardi? them…

Mazzola: “Pa Champions ju ve noten 5.5, a duhet larguar Icardi? them…
  • On 14/04/2016, 14:56

Ne programin “Interline” ne TuttoMercatoWeb Radio ka folur legjenda zikalter Alessandro Mazzola:

“Nese Interi deshiron nje te ardhme te suksesshme nuk duhet te shese asnje nga lojtaret Big, perkundrazi duhet te forcoje perberjen e skuadres me te tjere lojtar cilesor. Icardi nuk duhet shitur as me nje superoferte”.

Cfare nuk po funksionon me Jovetic?

Sipas meje nuk po e gjen veten me kete trajner dhe me keto skema. Problemi eshte edhe psikologjik.

Flitet se Moratti do te rikthehet ne krye te klubit zikalter, cfare mendon?

Moratti eshte Moratti, kur flitet per rikthimin e tij lumturohem vertet. Ai qendron mbi te gjithe.

Cfare i mungon skuadres zikalter?

Nje mesfushor krahu dhe nje top player si regjister.

Cfare vote do i jepni Interit te ketij sezoni?

Nese nuk arrin Championsin do i vleresoja me 5.5.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.