Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 12, 2019

Scroll to top

Top

779 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mazzola: “Thohir, merkato te kujdesshme. Isla dhe Radja…”

Mazzola: “Thohir, merkato te kujdesshme. Isla dhe Radja…”
Andi Prifti

Per mikrofonat e calciomercato.it Sandro Mazzola eshte ndalur tek merkatoja e Interit pas hyrjes ne shoqeri te Erick Thohir: “Nuk besoj se do vijne menjehere kampione – thote Mazzola -, Thohir ne fillim do levize me shume kujdes. Nainggolan dhe Isla ne janar? I pari eshte nje lojtar interesant, qe mund t’i jape komoditet mesfushes zikalter. Por nuk do te jete e thjeshte ta marrin nga Cagliari. Kileni eshte nje lojtar me cilesi, por qe tek Juventusi po gjen pak hapesira: mbase ne skemat e Mazzarrit mund te riktheje lojtarin e dikurshem te Udineses.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.