Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

487 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mazzola vetekandidohet: “Ne rast se Thohir me therret, jam gati”.

Mazzola vetekandidohet: “Ne rast se Thohir me therret, jam gati”.
Ardis
  • On 23/09/2013, 12:52

Sandro Mazzola i dergon mesazh Erick Thohir. Ish-lojtari i Interit i intervistuar nga Radio Anch`io Lo Sport, thote se eshte i gatshem ti pergjigjet nje thirrje nga ana e dirigjences se re: “Kur Interi me ka thirrur gjithmone i jam pergjigjur, do te jem i gatshem edhe kesaj rradhe por duhet ta kerkojne ata. Massimo Moratti ka bere nje hap perpara ne drejtim te nje bote te re te futbollit. Ne fazen e pare Moratti ka shpenzuar shume, duhet ta ribente cdo gje nga fillimi, mbase ka qene ne dore te ndonje keshilltari qe mund te kete perfituar, me pas filloi te njohe futbollin dhe e ka sjelle Interin ne nivelet qe ne e njohim, por ndodh qe shoqerite shkojne ne drejtime te ndryshme”.

Por cfare mund te beje akoma Moratti“Besoj se per disa vite do ti jape nje dore, do te jete keshilltar, kam lexuar se do te kontrolloje qe gjerat te behen ne menyren e duhur ashtu sic duhet. Thohir? Ne fillim do te ndryshoje pak, do te ndihmohet nga Moratti dhe nga njerezit e tij derisa ta kene kuptuar se cfare duhet te ndodhe dhe te vendose nese do te vazhdohet ne kete rruge apo jo”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.