Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

286 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mbaye-Genoa, deshton gjithcka? Problemi eshte Gasperini…

Mbaye-Genoa, deshton gjithcka? Problemi eshte Gasperini…
Inter Club Staff

Ftohet jashtezakonisht shume pista qe conte Ibrahima Mbaye tek Genoa. Ceshtja nuk eshte aspak ekonomike dhe nuk ka probleme ndermjet Interit dhe presidentit te Genoas Enrico Preziosi, por problemi qendron tek dyshimet me natyre taktike qe ka tekniku i Genoas, Gian Piero Gasperini tek lojtari.

Marveshja ndermjet dy shoqerive per lojtarin e datelindjes 1994 ne fakt eshte arritur per nje huazim me te drejte blerje dhe me te drejte ri-blerje nga ana e Interit. Priten te reja ne oret ne vazhdim, por askusht nuk eshte me optimist per kalimin e tij ne Genoa.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags