Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,335 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mbaye, kerkese zyrtare nga Genoa…

Mbaye, kerkese zyrtare nga Genoa…
Bujar Berishaj

Leviz eshte Bologna per Ibrahima Mbaye.

Eshte nisur nje oferte zyrtare ne drejtim te Inter, nje huazim me te drejte blerje. Gatishmeria e klubit zikalter ekziston, djaloshi vlereson me kujdes. Duke supozuar se Bologna nuk eshte nje klub i Serie B, dhe ka nje program ambicioz. Per Mbaye ka pasur edhe nje sondazh nga Atalanta, por tani ne fushe zbret Bologna.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.