Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,044 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mbaye-Lazio, neser mbledhja qe zhbllokon Hernanes

Mbaye-Lazio, neser mbledhja qe zhbllokon Hernanes
Ardis
  • On 29/01/2014, 12:03

Interi dhe Lazio kane gjetur marreveshjen per transferimin e Hernanes ne zikalter ne kembim te parave dhe Mbaye, problemi i fundit per tu zgjidhur eshte pikerisht e lidhur me vullnetin e mbrojtesit senegalez. Neser eshte parashikuar nje takim midis klubit bardhekalter dhe agjentit te Mbaye, me specifikish midis Tares dhe Accardit, ku palet do te diskutojne kushtet e kontrates.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.