Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

443 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mbaye, oferta shume e larte: Por Interi me te rinjte…”

Mbaye, oferta shume e larte: Por Interi me te rinjte…”
Inter Club Staff

Interi duket se ka mesuar nga gabimet e meparshme. Mesa duket drejtuesit zikalter jane bindur me ne fund qe nuk duhet te heqin dore lehte nga talentet e tyre qe rrisin ne shtepi. Nga ceshtjet Destro, Santon apo Bonucci ata kane nxjerre nje mesim goxha te vlefshem.

Sic ju raportoi dje inter.al, Interit i ka ardhur nje oferte shume e larte dhe e rendesishme, plot 5 milion euro per Ibrahima Mbaye nga Monaco e sheikeve. “Por Interi ka refuzuar, sepse ka vendosur qe te besoje tek te rinjte e saj”. Keto ishin fjalet e Luca Marchetti-t per Sky Sport 24 pak minuta me pare.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.