Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

861 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mblidhet Keshilli i Administrimit. Tronchetti Provera: “Deri ne diten e fundit, Moratti do mendoje te miren e Interit”

Mblidhet Keshilli i Administrimit. Tronchetti Provera: “Deri ne diten e fundit, Moratti do mendoje te miren e Interit”
Xhorxh Gellci

Ne Milano, pak me pare, eshte zhvilluar mbledhja e Keshillit te Administrimit te Interit ne zyrat e Rruges Vittorio Emanuele. Mes temave te dites ishin komunikimet qe do te bente Massimo Moratti. Mendohej se do flitej per ceshtjet e shoqerise dhe merkaton qe mbyllet ne daten 2 shtator, ku do te behej permbledhja per te kuptuar nese Mazzarrit i sherben akoma ndonje nderhyrje per te perforcuar skuadren dhe gjithashtu nese ka mundesi per ndonje operacion ne minuten e fundit. Tekniku shpreson dhe interistat gjithashtu.

Ne fund te mbledhjes, Marco Tronchetti Provera, nje nga aksioneret ne minorance te Interit ka folur shkurtimisht per mikrofonat e gazetareve: “Moratti do te mendoje deri diten e fundit per te miren e Interit.” – kjo eshte ajo qe raporton SkySport24.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.