Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,953 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mblidhet Keshillin e Administrimit. Thohir: “Nuk e di nese do flas me Juventusin.”

Mblidhet Keshillin e Administrimit. Thohir: “Nuk e di nese do flas me Juventusin.”
Xhorxh Gellci

Eshte nje jave e rendesishme dhe per kete arsye Erick Thohir ka mbledhur gjithe drejtuesit ne zyrat e Interit. Se bashku me presidentin dhe Thomas Shreve, kane ardhur te gjithe drejtuesit e tjere (Fassone, Angelomario Moratti, Rinaldo Ghelfi etj), me perjashtim te Branca dhe Ausilio.  Pra, sic duket, takimi ka te beje me menaxhimin ekonomik te klubit. I gjithe Keshilli i Administrimit eshte i plote, me perjashtim te Roeslani dhe Soetedjo te cilet gjenden ne Indonezi.

I intervistuar shkurtimisht nga SportMediaset, Thohir ka thene: “Nuk do te behet asnje ndryshim ne shoqeri. Me e rendesishme te qendrojme te perqendruar dhe te punojme per Interin. Do te jete nje jave e rendesishme, por nuk e di nese do te takoj Juventusin. 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags