Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,375 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mbrojtja 2017/2018: kantier i hapur ne shtepine Inter. Drejtuesit zikalter…

Mbrojtja 2017/2018: kantier i hapur ne shtepine Inter. Drejtuesit zikalter…
Inter Club Staff

Mbrojtja do te jete reprati qe do te investohet me shume nga drejtuesit zikalter ne merkaton e veres.

Drejtori sportiv Piero Ausilio dhe CFO, Gardini (te dy ne pritje te rinovimit te kontratave) do te nderhyrjne ne merkato per te permirsuar cdo sektor ne vere, sidmos ate te mbrojtjes. Mbi te gjitha do te blihet nje mbrojtes krahu i majte per te rregulluar gap-in me te madh te Interit te ketij sezoni (objektivi numer nje eshte Rodriguez i Wolfsburg), me pas do te kerkohet nje mbrojtes i krahut te djathte (emrat jane ato te Vrsaljko, Henrichs dhe Darmian). Por nuk duhet harruar qendra e mbrojtjes, ku mund te vije nje emer i madh: ne krye eshte Manolas i Romes.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.