Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 25, 2019

Scroll to top

Top

2,652 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Me ardhjen e Isla-s, formacioni i Interit do te jete keshtu!

Me ardhjen e Isla-s, formacioni i Interit do te jete keshtu!
Inter Club Staff

Eshte ceshtje oresh dhe me pas Mauricio Isla do te behet me te gjitha efektet nje lojtar i Interit. Me ardhjen e lojtarit qe luan ne krahun e djathte mund te filloje te mare forme Interi i ri i Mazzarrit, i cili sipas Gazzetta dello Sport, do te luante keshtu sebashku me Kilianin:

(3-5-1-1): Handanovic; CAMPAGNARO, Samuel, Juan Jesus; ISLA, Guarin, Cambiasso, Kovacic, Nagatomo; Palacio; ICARDI (BELFODIL)

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags