Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 25, 2019

Scroll to top

Top

1,179 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Me ne fund Banega i vertete: i cliruar nga detyra mbrojtse, tregon fytyren e tij te vertete…

Me ne fund Banega i vertete: i cliruar nga detyra mbrojtse, tregon fytyren e tij te vertete…
Inter Club Staff

Pas nje serie ndeshjesh jo ne lartesine e tij, dje ne Olimpico u pa se nga cfare brumi eshte i bere Banega.

Regjist i avancuar i nje kualiteti shume te larte, nuk po e zbulojme sot. Kur eshte i lire nga detyrat mbrojtese (dhe ne kete sens e ndihmon zevendesimi Gnoukouri/Joao Mario) mund te jape vetem kualitet perpara. Kur ai dhe Icardi do te arrijne te kuptohen akoma me mire, ne fushe do te jete shume here me e veshtire per te ndalur Interin. Probleme ky lojtar kur skuadra sulmon nuk ka asnje, vetem kualitet pafund. Nje nga blerjet me te mira te Interit jo kete sezon, por ne pese vitet e fundit.

(Gazzetta dello Sport)

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.