Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,008 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Meazza i mbushur: sot priten te pakten 40 mije shikues

Meazza i mbushur: sot priten te pakten 40 mije shikues
Bujar Berishaj

Do te jene te pakten 40 mije shikues qe sot do te mbushin shkallet e stadiumit te Giuseppe Meazza.

Kete referon SkySport24: “Shume tifoz per ti shtyre zikalterit ne drejt nje vendi ne Champions, pas nje pjese te pare te sezonit zhgenjyese. Syte tek Torino qe vjen nga 6 rezultate pozitive (4 fitore dhe 2 barazime). Por ketu eshte efekti merkato qe po i jep zikalterve nje sprint te shquar, me ardhjen e fundit Marcelo Brozovic qe do te jete ne stadium per te pare shoket e tij te rinj dhe neser do t’i bashkohet grupit”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.