Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

723 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Medel, Banega dhe Miranda: sinjale shume te mira per Piolin dhe Interin. Braziliani…

Medel, Banega dhe Miranda: sinjale shume te mira per Piolin dhe Interin. Braziliani…
Inter Club Staff

Vijne lajme te mira per Interin nga ndeshjet kualifikuese per Boterorin e 2018 ne Rusi.

Gary Medel ka luajtur nje ndeshje te plote ndaj Argjentines e duket se e ka lene pas shpines demtimin e pesuar para pak ditesh, ndersa edhe Banega ka luajtur per 30 minuta dhe eshte paraqitur mjaft mire. Nderkohe nje paraqitje e shkelqyer per Joao Miranden, kapitenin e Brazilit i cili ka luajtur 90 minuta ne fitoren 1-4 ndaj Uruguayt.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.