Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

316 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Medel ka rifilluar vrapin. Ai mezi po pret rikthimin ne fushe dhe shpreson…

Medel ka rifilluar vrapin. Ai mezi po pret rikthimin ne fushe dhe shpreson…
Inter Club Staff

Te gjithe futbollistet Amerikano Latine do te rikthehen sot ne Appiano per te rifilluar stervitjet, por vetem Gary Medel ben perjashtim: ai eshte rikthyer ne Itali qe diten e djeshme, dhe po ben cmos qe te rikthehet sa me shpejt!

Gary dje beri nje kontroll mjekesor dhe pas saj, pasi mori driten jeshile nga mjeket, zhvilloi edhe nje seance stervitore te personalizuar. Ai ka filluar te vrapoje, dhe me shume mundesi do ja arrije te jete prezent ne Udine, natyrisht ne pankine…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.