Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 25, 2021

Scroll to top

Top

675 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Medel ka zbarkuar ne Linate: cdo gje gati per nenshkrimin

Medel ka zbarkuar ne Linate: cdo gje gati per nenshkrimin
Bujar Berishaj

Ka ateruar pak minuta me pare ne aeroportin milanez Linate, kilieni Gary Medel.

Sic eshte parashikuar, mesfushori kilien ka zbarkuar pas nje fluturimi nga Madridi, ku ai ka bere nje stop pasi ka ardhur nga Kili. Tani Medel do te kryej vizitat mjeksore dhe pastaj cdo gje do te jete gati per nenshkrimin qe do ta lidh ate me zikalterit per 4 vitet e ardhshme.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.