Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,183 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mediaset: Frenim ne frontin Thohir. Moratti po diskuton me ruset, detajet.”

Mediaset: Frenim ne frontin Thohir. Moratti po diskuton me ruset, detajet.”
Xhorxh Gellci

Vijne te reja te rendesishme ne frontin e shoqerise, dhe i raporton Marco Barzaghi, i derguari i SportMediaset ne ndjekje te Interit ne Pinzolo. Sipas tij: “Po regjistrohet nje frenim i dukshem ne frontin Thohir, sepse Moratti nuk do te shese shumicen e aksioneve dhe po mendon nje plan B me nje grup rus, te cileve do u shiste vetem 15%. Kjo do i garantonte mundesine te permiresoje bilancin, pervec mundesise qe te mos privohet nga gjeja qe vlereson me shume, Interin!

Theksojme dhe ky lajm eshte i dhene vetem nga Mediaset deri ne keto momente, dhe nuk ka asnje siguri per vertetesine e tij.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.