Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,659 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mediaset – Ide Fabregas, mund te jete ai lojtari i madh qe flet Moratti…

Mediaset – Ide Fabregas, mund te jete ai lojtari i madh qe flet Moratti…
Xhorxh Gellci

Mund te jete Cesc Fabregas top-player-i per te cilin po flitet kaq shume ne keto ditet e fundit te merkatos. Sipas Marco Barzaghi, i derguari i SportMediaset ne ndjekje te Interit, spanjolli eshte nje ide konkrete ne mendjen e drejtuesve zikalter. I mbyllur nga Busquets, Iniesta dhe Xavi tek Barcelona, mesfushori mund te largohet serish nga blaugranat per tu bere regjistri i Interit te ri te Mazzarrit. Zikalterit synojne ta marrin ne huazim nga klubi katalanas.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.