Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

257 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mediaset – Inter sfide me Fiorentina per Marrone

Mediaset – Inter sfide me Fiorentina per Marrone
Andi Prifti

Sfide e hapur mes Fiorentines dhe Interit per Luca Marrone te Juventus. Mesfushori bardhezi ka qene shume afer Fiorentines ditet e fundit dhe ishte informuar dhe per metodat me te cilat punon Montella. Por ne gare eshte futur dhe Inter i Mazzarri-t, nje admirues i madh i lojtarit bardhezi. Qendron nje hipoteze shkembimi koke me koke me Andrea Ranocchia, por per momentin asgje nuk eshte e sigurt.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.