Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

497 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mediaset – Isla drejt Interit? Tani Juve ka plane te tjera

Mediaset – Isla drejt Interit? Tani Juve ka plane te tjera
Andi Prifti

Vijne lajme te reja ne lidhje me kalimin e mundshem te Mauricio Isla tek Interi. Per momentin, tratativat jane te bllokuara, keshtu – siç raporton SportMediaset – klubi bardhezi po mendon t’ja ofroje lojtarin Fiorentina-s, duke e futur ne marreveshjen me Stefan Jovetic. 18 milione euro, kartoni i Marrone dhe gjysma e kartonit te Isla do te mjaftojne per t’i mbushur mendjen klubit te Fiorentines.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.