Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,462 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mediaset zbulon pisten me te fundit: “Gati shkembimi i Interit me Atalanten: ne Bergamo mund te shkoje Lazaro per…”

Mediaset zbulon pisten me te fundit: “Gati shkembimi i Interit me Atalanten: ne Bergamo mund te shkoje Lazaro per…”
Inter Club Staff

Pasi ka deshtuar pista Bremer, Inter tashme duhet te shohe per profile te tjera per te perforcuar repartin e saj te prapavijes.

Sipas te rejave te fundit, zikalterit po shohin te gjitha mundesite ne merkato per te pare se si duhet te levizin ne kete repart.

Per kete gje ka folur edhe Sport Mediaset, e cila tregon keshtu hipotezat e mundshme mes largimeve dhe blerjeve qe mund te ndodhin.

“Ne kete moment, Marotta si fillim duhet te shpetoje nga Sanchez dhe Pinamonti, dy lojtare qe nuk i ka shitur ende dot”.

“Por kujdes, sepse mund te kete nje shkembim te rendesishem mes Interit dhe Atalantes qe perfshin Lazaro”.

“Ky operacion mund te behet me dy huazime lojtaresh: Lazaro do te shkonte ne huazim te Atalanta dhe te Inter do te vinte ne huazim Djimsiti”.

“Do te ishte nje piste qe nuk do te refuzohej nga Inzaghi i cili do te kishte nje titullar te Atalantes si zevendesues te pare ne skuader”.

“Nderkohe, nje piste tjeter eshte edhe ajo e Viti te Empolit, i cili ka bere mire sezonin e shkuar edhe pse eshte shume i ri”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.