Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

416 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

MediasetPreminum – Alvarez, jo ndonje gje e rende por vetem nje goditje!

MediasetPreminum – Alvarez, jo ndonje gje e rende por vetem nje goditje!
Inter Club Staff

Nuk eshte asgje e rende, por thjesht nje goditje ne gju, dicka qe do te kaloje. Per Mediaset Premium, Marco Barzaghi shpjegon se ne nje moment te pare u mendua per ndonje demtim pak me serioz sepse ai po prekte me dhimbje gjurin. Ai doli menjehere nga fusha, por per te mos rrezikuar dhe per dhimbjet e perkohshme qe po ndjente. Gjithsesi kontrolli mjekesor do te behet pas disa oresh, por nuk pritet te kete asgje serioze dhe ndaj Catanias pritet te jete.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.