Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | April 6, 2020

Scroll to top

Top

1,129 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

MediasetPremium – Agjenti i Hernanes eshte ne Milano. Brenda nje ore ka takim me…

MediasetPremium – Agjenti i Hernanes eshte ne Milano. Brenda nje ore ka takim me…
Inter Club Staff

Sipas asaj qe tregohet nga gazetaret e Premium Calcio qe ndodhet ne Ata Hotel ne Milano, prokuratori i Hernanes, Joseph Lee prej pak minutash ka zbarkuar ne Milano dhe eshte gati te takohet me Interin pas pak.

Tratativa ka mare jete, jane oret e fundit per Hernanes si Lazial. Pas pak do te kemi me shume te reja. Neser mund te vijne firmat…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.