Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,426 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Melo mund te quhet tashme nje ish-lojtar i Interit. Ai nuk do te rikthehet me ne Appiano!

Melo mund te quhet tashme nje ish-lojtar i Interit. Ai nuk do te rikthehet me ne Appiano!
Inter Club Staff

Nje pjese e skuadres eshte gjendur dje ne Appiano Gentile per t’ju rikthyer stervitjeve.

Ishte edhe Andrea Pinamonti ne skuadren e pare, lojtari i ri i Primaveres zikalter qe ne 2017 do te filloje te mare pjese ne menyre me stabel ne skuadren e pare dhe te henen do te niset per ne Marbella me te ‘medhenjte’.

Amerikano Latinet duhet te rikthehen sot ne Milano, por eshte shume e mundur qe ne Appiano Gentile te mos vije me Felipe Melo “i cili mund te quhet nje ish-lojtar i Interit tashme. Nga Brazili, ku Melo tweet-on foto te tij duke u stervitur ne plazh dhe ne palester, tregojne se, me lejen e Interit, mesfushori i ka zhvilluar tashme vizitat mjekesore me Palmeiras, skuader e cila eshte gati ta perqafoje brazilianin. Gjithcka ne rregull edhe nga ana ekonomike me klubin brazilian. Nese gjerat do te qendrojne keshtu, me 99% sot Felipe nuk do te rikthehet ne Milano me lejen e shoqerise zikalter dhe do te qendroje ne vendlindje, ne pritje te zyrtarizimit te marreveshjes”, lexohet ne edicionin e perditshem te Corriere dello Sport.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.