Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

610 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Melo stop: U stervit vecmas. Nagatomo rikthehet ne grup te enjten…

Melo stop: U stervit vecmas. Nagatomo rikthehet ne grup te enjten…
  • On 11/10/2016, 20:21

Te reja nga infermieria e Inter, per dy lojtare zikalter. Behet fjal per Felipe Melo i cili eshte stervitur vecmas grupit per tu rikuperuar nga demtimi ne gjurin e djathte, me shume te reja do mesohen ne ditet ne vazhdim, per te kuptuar sesa do zgjas ky demtim. Ndersa Yuto Nagatomo, pas kthimit nga Japonia ju eshte nenshtruar testeve dhe eshte ne gjendje te mire. Ai do mund te stervitet sebashku me skuadren nga e enjtja ne vazhdim…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.