Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,230 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

MERKATO – Balotazh per qender-mesfushorin e te ardhmes…

MERKATO – Balotazh per qender-mesfushorin e te ardhmes…
Ardis
  • On 19/10/2013, 16:00

Interi i se ardhmes duhet te rifilloje nga mesfusha: me ardhjen ne shoqeri te manjatit Erick Thohir po mendohet qe tani per merkaton dhe objektivi i pare mund pikerisht nje mesfushor i nivelit qe mund te zevendesoje Cambiasso-n ne te ardhmen.

IlSussidario.net persa i perket kesaj ceshtjeje ka zgjedhur dy kandidate te mundshem: Pedro Obiang dhe Radja Nainggolan. Mesfushori spanjoll tek Sampdoria pelqehet prej kohesh nga shoqeria zikalter qe provoi sezonin e kaluar ta fuste ne tratativat per Icardin.

Alternativa mund te jete i “zakonshmi” Radja Nainggolan, i vezhguar prej kohesh dhe ndeshkuesi i Interit ne ndeshjen kunder Cagliarit.

Thohir do te pelqente nje indonezian ne ekip, dhe Mazzarri prej kohesh ka shprehur pelqimin e tij per “ninja-n” e Cagliarit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.