Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 8, 2020

Scroll to top

Top

828 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

MERKATO – Bayern, ndodh e papritura: i ka ofruar Interit nje lojtar mjaft te talentuar!

MERKATO – Bayern, ndodh e papritura: i ka ofruar Interit nje lojtar mjaft te talentuar!
Inter Club Staff

Merkato te ofron gjithmone skenare qe ndonjehere jane te papritura dhe qe mund te kthehen ne okazione unike.

Okazion ne fakt, eshte pikerisht fjala e duhur. Sepse pikerisht keshtu mund te ndodhe per nje yll te Bayern Munich i cili mund te vije ne Milano tek Interi.

Ai u ble ne veren e shkuar per 80 milione euro nga Atletico Madrid: po flasim per Lucas Hernandez i cili nuk ka qene ne lartesine e duhur kete sezon.

Tek Bayern Munich, Lucas ka pesuar disa demtime te ndryshme dhe me pas Alaba dhe Davies i kane zene vendin atij duke e lene ne pankine.

Bundesliga | Lucas Hernandez aims to win back Bayern Munich and ...

Skenari nuk eshte pozitiv per lojtarin por as per klubin, qe ka shpenzuar nje shifer te cmendur per lojtarin por duke i dhene edhe nje rroge teper te majme.

Shume para per nje lojtar qe ka qene pothuajse gjithmone i demtuar dhe qe tashme eshte abonuar ne pankine (dhe qe rrezikon te jete aty edhe sezonin tjeter).

TZ ka treguar sot se Bayern ja ka ofruar lojtarin disa klubeve eurpiane dhe ne vecanti Interit gjate diskutimeve per Perisic.

Interi ka marre kohe qe te mendohet, sepse lojtari ka cilesi te jashtezakonshme, por shqeteson gjendja e tij fizike dhe rroga gjithashtu. Sepse nese ai do te ishte mire fizikisht, mbase Interi do e bente menjehere nje tentative per te.

Lucas Hernandez sipas TZ eshte nje pelqim i vjeter i Beppe Marottes, por ta rrembeje ate me pare ka qene shume e veshtire per shkak te vleres se kartonit te tij. Gjithmone sipas TZ, priten te reja ne ditet ne vazhdim.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.