Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

475 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Merkato – Dembele, agjentet e lojtarit ne Milano: takim me Interin dhe… (FOTO)

Merkato – Dembele, agjentet e lojtarit ne Milano: takim me Interin dhe… (FOTO)
Bujar Berishaj

Mbreme nga Gianluca Di Marzio u dha lajmi qe agjentet e Dembele do te arrijne sot ne Itali.

Dhe ja ku jemi. Agjentet e mesfushorit belg sot kane arritur ne qytetin e Milanos per te folur me skuadrat e interesuara per klientin e tyre.

Hapi i pare ka qene Inter, ku agjentet e lojtarit te Tottenham kane pasur nje takim te drejteperdrejte me zikalterit dhe ne mengjes ka pasur edhe nje takim tjeter me Napolin.

Ne mbremje mund te kete nje takim me Juventusin qe eshte ekipi tjeter i interesuar per lojtarin.

Megjithate per 30 vjecarin ka nje oferte te rendesishme e cila vjen nga Kina dhe mund te tundoj mesfushorin e ekipit anglez qe po vlereson te ardhmen e tij.

Gjate diteve ne vazhdim pritet te kete te reja tjera rreth se ardhmes se tij me interesimin e skuadrave italiane, duke pershire edhe Interin (por jo vetem), qe nuk mungon aspak.

Vleresimet jane ne vazhdim e siper mbi te gjitha ofertat e pranuara, e ardhmja e Dembele do te shkruhet ne keto dite.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.