Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,540 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Merkato – Gjithcka e mbyllur per Telles, jemi tek detajet: Ja shifrat! Mancini…

Inter Club Staff

Me ne fund lajme te mira per merkaton zikalter. Sipas asaj qe tregon SportMediaset, Interi eshte shume afer blerjes se Alex Telles, lojtar i krahut te majte i Galatasaray.

“Zikalterit kane vene duart mbi lojtarin e krahut te majte te mbrojtjes. Sipas te dhenave te para behet fjale per nje operacion prej 7,5 milione eurosh dhe ne keto momente po mbyllen detajet e fundit. Ai eshte nje futbollist i datelindjes 1992. Telles eshte nje i preferuar i vjeter i Mancinit, i cili e ka dashur dhe e ka stervitur kur ishte tek Gala”

Interesi per Telles ishte bere me dije disa dite me pare nga agjenti i tij per mikrofonat e mediave Italiane. Pra, me ne fund lajme te mira: Telles eshte shume afer, pothuajse nje lojtar i Interit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.