Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,863 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Merkato Inter, Adani sugjeron nje emer: “Do te ishte perfekt per te zevendesuar Vidal: Inter duhet ta bleje menjehere.”

Merkato Inter, Adani sugjeron nje emer: “Do te ishte perfekt per te zevendesuar Vidal: Inter duhet ta bleje menjehere.”
Inter Club Staff

Prezent si gjithmone ne emisionin e “Bobo TV”, Daniele Adani ka dashur te flase pak edhe per merkaton e Interit.

Ai ka treguar per nje lojtar qe eshte promovuar pak nga mediat sipas tij, por qe eshte gati te beje kapercimin e madh.

“Une ne kete moment shoh Interin ne kerkim te lojtareve qe mund te zevendesojne Arturo Vidal ne skuadren e tyre.”

“Prandaj, si nje njeri qe e kam ndjekur shume futbollin argjentinas keto kohe, do i sugjeroja Interit nje talent te River Plate.”

“Behet fjale per Nicolas De La Cruz, nje mesfushor uruguajan i lindur ne 1997 dhe qe po ben shume mire ne Argjentine.”

“Nuk e kuptoj se si mund te mos flitet per nje lojtar si puna e De La Cruz qe me River Plate ka bere gjera te shkelqyera.”

“Prej kater vitesh luan si titullar. Te isha si Inter do e merrja menjehere sepse do te ishte perfekt ne vendin e Vidal.”

“Nuk e them si titullar fiks, por ne fund te fundit, Vidal sa ndeshje ka bere? Prandaj them, te isha si Inter, do e merrja menjehere.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.