Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 11, 2020

Scroll to top

Top

4,190 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Merkato Inter, Dalbert largohet ne qershor? Tre emra ne liste, vihet re edhe nje ish zikalter.

Merkato Inter, Dalbert largohet ne qershor? Tre emra ne liste, vihet re edhe nje ish zikalter.
Ardis
  • On 10/01/2019, 20:45

Edicioni i perditshem i Libero ka bere nje analize mbi merkaton qe Interi po planifikon per kete vere:

“Mbas zgjidhjes se situates se Gabigol, ne shtepine e Interit po planifikohen levizjet per merkaton ne qershor: Milinkovic-Savic dhe Modric jane objektiva, por mund te jete vetem nje goditje”.

“Ne vere Dalbert (25) mund te largohet: ne rast se largohet kandidature e forte eshte Darmian (29), propozim nga perfaqesues i tij Tinti, edhe pse Spalletti pelqen me shume Emerson Palmieri (24), ndersa Ausilio kembengul tek Biraghi (26)”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.