Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 25, 2020

Scroll to top

Top

998 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

MERKATO – Interit i propozohen tre sulmues por Marotta dhe Ausilio i kane refuzuar: ja emrat

MERKATO – Interit i propozohen tre sulmues por Marotta dhe Ausilio i kane refuzuar: ja emrat
Inter Club Staff

Interi vazhdon punen e saj e pandalur drejt objektivit Romelu Lukaku, i kerkuar me ngulm per sulmin e ri te Interit nga vete Romelu Lukaku. 

Nderkohe, nje tjeter objektiv per Interin eshte edhe lojtari i Romes, Edin Dzeko qe deri me tani nuk ka arritur dot te shkeputet nga Roma me keta te fundit qe kerkojne shume per kartonin e tij.

Gjithesesi, per momentin, Marotta dhe Ausilio nuk po konsiderojne asnje emer tjeter pertej atyre te dyve dhe pavarsisht problemeve te shumta ne keto dy tratativa, ata ne asnje moment nuk i kane pare si mundesi reale emrat e tjere qe jane propozuar nga prokuratoret e tjere.

Emri i pare ka qene Pedro, sulmuesi i Fluminense por ky emer as nuk eshte pare ndonjehere seriozisht si nga Marotta e si nga Ausilio.

Dy emrat e tjere kane qene ato te Dembele i Lyon dhe Kramaric i Hoffenheim qe per momentin jane hipoteza shume te ftohta e qe asnjehere nuk jane pare me seriozitet nga dyshja drejtuese edhe pse disa ndermjetesues i kane ofruar ata me cmime pak me te ulta nga sa lojtaret shiten ne treg.

Keto tre emra per momentin nuk jane as nje ‘plan B’ por ne te vertete nje ‘plan C’ te cilet do te vleresohen vetem ne nje moment te dyte kur Interi te kete mbetur keq per emra.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.