Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,216 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Merkato ne hyrje, ja sa ka shpenzuar Interi

Merkato ne hyrje, ja sa ka shpenzuar Interi
Ardis
  • On 04/07/2013, 14:18

Direkt nga SportItalia, vjen nje detaj i rendesishem mbi parate e shpenzuara deri me tani nga Interi ne kete sesion veror: shoqeria zikalter ne fakt – me 32,8 milione € te shpenzuara – del qe eshte shoqeria qe ka shpenzuar me shume ne Itali.

Jane te shumte skeptiket, gjithsesi 5 blerjet e perfunduara perpara se te fillonte dhe gjithashtu blerja e Ishak Belfodil na bejne klubin italian qe kemi shpenzuar me shume, dhe kete nuk e mohon dot askush.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.