Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 5, 2022

Scroll to top

Top

1,579 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Merkato nuk ka perfunduar. Inter kerkon nje mbrojtes per te kompletuar grupin. Criscito e Caceres emrat e mundshem…

  • On 28/08/2016, 10:41

Ne shtepine zikalter flasin se merkato ne hyrje eshte me mbyllur, por ne 72 ore nuk perjashtohet mundesia e mberritjes se nje mbrojtesi, mund te jete krahu ose qendre. Kete lajm e ka publikuar sot Corriere dello Sport. Dhe e perditshmja romane nuk eshte e vetmja qe e mendon dicka te tille.

Edhe tuttosport konfirmon: “Demtimi i Nagatomo, largimi i Erkin ka vene drejtuesit zikalter ne levizje per te gjetur dike ne mbrojtje. Praktikisht Garay ka deshtuar por ne tavoline qendrojne emrat e Caceres, dhe Criscito. Te shohim…”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.