Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 5, 2022

Scroll to top

Top

2,026 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Merkato, pothuajse e mbyllur goditja e pare per 22-23? “Inter tashme ka vene duart mbi te: marreveshje totale me lojtarin.”

Merkato, pothuajse e mbyllur goditja e pare per 22-23? “Inter tashme ka vene duart mbi te: marreveshje totale me lojtarin.”
Inter Club Staff

Eshte Gleison Bremer objektivi i pare i Interit ne merkato per sezonin e ri dhe tashme per kete nuk ka asnje dyshim.

Mbrojtesi brazilian ka qene autor i nje sezoni fantastik ku i ka bindur te gjithe por nder te tjera, ka bindur edhe Marotten plotesisht.

Per kete flet sot Libero, e cila tregon: “Nga dita e djeshme ka ardhur nje lajm teper i rendesishem per Bremer dhe te ardhmen e tij.”

“Gleison ka qene ne liqenin e Comos, ku ka takuar nje imobilar te famshem vendas per te pare per nje vile apo shtepi per te.”

“Nuk duhet shume mend: Inter ka vene duart mbi Bremer qe eshte kandidati kryesor per te marre vendin e De Vrij.”

“E vetmja pengese per Bremer nga Inter duket se mund te vije nga Parisi, ku Leonardo dhe Paris Saint Germain mund te futen ne mes.”

“Por Bremer eshte nje njeri qe e mban fjalen e dhene dhe kete gje e ka treguar edhe me pare me Torinon kur rinovoi edhe pse do te largohej per ti vleresuar per rritjen e bere gjithe keto vite.”

“Gjithesesi, edhe pse sirenat e PSG jane te frikshme, nje dreke me nje imobilar ne Como do te thote shume. Eshte pikerisht ai goditja e pare e Interit per 22-23. Edhe pse duhet te gjendet ende marreveshja me klubin e Torinos qe nje fare njohje me marreveshjen e arritur te Interit me lojtarin e ka.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.