Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | December 7, 2019

Scroll to top

Top

1,831 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Merkato: sesioni dimeror hapet ne daten 3 janar dhe tratativat do te jene te hapura deri ne…

Merkato: sesioni dimeror hapet ne daten 3 janar dhe tratativat do te jene te hapura deri ne…
Inter Club Staff

Mungojne rreth 50 dite nga fillimi i merkatos se janarit, ajo qe quhet ‘merkato e riparimit’.

Zyrtarisht ajo do te hapet ne daten 3 janar 2017, e do te jete e hapur gjate gjithe muajt deri me 31 janar 2017, te marten, ne oren 23:00. Nderkohe, eshte akoma e mundur qe te blihen lojtaret pa skuader, qe mund tu ofrohet kontrate deri me daten 31 mars 2017. 

(Corriere dello Sport)

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.