Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 28, 2020

Scroll to top

Top

706 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mes Julio Cesar dhe Fiorentines ngelet vetem detaji i fundit, por…

Mes Julio Cesar dhe Fiorentines ngelet vetem detaji i fundit, por…
Xhorxh Gellci

Afrohet me hapa te medhenj kthimi ne Itali i nje heroi te Tripletes zikalter. Julio Cesar po mbyll marreveshjen me Fiorentinen, pasi i ka shkuar shume afer kalimit tek Napoli ne javet e shkuara. Queens Park Rangers ka gjetur marreveshjen me klubin viola, dhe tani mungon vetem marreveshja mbi pagen e ish portierit te Interit.

Kujtojme se marreveshja mbi pagen ishte ajo qe deshtoi ne rastin e Napolit, prandaj Fiorentina eshte e vetedijshme per kerkesat e lojtarit, keshtu qe nuk do te kishte nisur tratativat me QPR nese nuk do te ishte e gatshme te jepte pagen qe Julio Cesar kerkon.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.