Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

966 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mesazh i qarte i Thohir: “Mezi po pres Icardin. Mendoj se…”

Mesazh i qarte i Thohir: “Mezi po pres Icardin. Mendoj se…”
Inter Club Staff

Erick Thohir, gjate intervistes se tij tek Gazzetta dello Sport, ka folur edhe per Mauro Icardin, duke shprehur besim te madh tek bomberi nga Rosario dhe duke derguar nje mesazh indirekt tek Mazzarri: “Mezi po pres te admiroj Icardin. Mendoj se ka ardhur momenti i tij dhe shpresoj ta shikoj ne fushe qe ne Firenze.”

Pas pak ketu tek inter.al intervista e plote e Thohir per Gazzetta dello Sport…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags